Komunikat 1 pobierz tutaj

Zgłoszenia indywidualne lub zbiorowe wraz z określeniem formy wystąpienia (sympozjum, referat, plakat, warsztat) oraz streszczenia (do 200 słów) prosimy przesłać do dnia 31.01.2020 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie niebawem dostępny na stronie konferencji.

Informacja o decyzji dotyczącej przyjęcia abstraktu zostanie przekazana Państwu do 15.02.2020 roku.

Przypominamy, że warunkiem organizacji sympozjum jest udział minimum 5 osób, reprezentujących co najmniej dwa ośrodki naukowe. Organizatorów sympozjum prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z indywidualnymi tematami i abstraktami wszystkich zaplanowanych wystąpień. Poszczególnych uczestników prosimy o potwierdzenie swojego udziału poprzez wskazanie Organizatora i sympozjum.

——————————————————————————-

UWAGA!

Szanowni Państwo,
W związku z prośbami o przedłużenie terminu zgłaszania uczestnictwa w konferencji, informujemy, że przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 14.02.2020 roku.
Jednocześnie informujemy, że potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia należy spodziewać się do końca lutego.
Serdecznie pozdrawiamy!

Komitet Organizacyjny

——————————————————————————–

Szanowni Państwo,

Spotkajmy się po raz siódmy wiosną w Gdańsku. Swój udział w konferencji potwierdzili znamienici Goście. Poza dysputami naukowymi planujemy spotkanie towarzyskie i kolację w pięknym miejscu starego Gdańska, z możliwością podziwiania widoku nabrzeża Motławy, wyspy Ołowianki i portu jachtowego (restauracja Cała Naprzód www.calanaprzod.com.pl)

Owocem naukowej części konferencji, poza poznaniem stanu badań nad rodziną w Polsce, będzie, po uzyskaniu pozytywnych recenzji, możliwość opublikowania doniesienia: 

w czasopiśmie Current Issues in Personality Psychology z otwartym dostępem (open access)
– czytaj więcej…

 w monografii wydanej przez Wydawnictwo Liberi Libri, które oferuje nowoczesną formę wydawniczą (książka w formie elektronicznej jest dostępna bezpłatnie na stronie Wydawnictwa oraz w bazie Google Books na zasadach open access)
– czytaj więcej…

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania propozycji wystąpień!